XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.10.2020

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

Niedziela 4.10.2020

XXVII Niedziela Zwykła

—————————————————-

  1. W dzisiejszą niedzielę następuje zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po południu o godz. 15.30 zostanie odmówiony różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, a o godz. 16.00 Msza św. Składka z dzisiejszej I niedzieli jest przeznaczona na inwestycje w parafii.

  1. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe – od poniedziałku do soboty – odprawiane o godz. 17.00, a bezpośrednio po nich Msza św., czyli ok. godz. 17.30. Msza św. poranna tylko jedna o godz. 6.30. Zachęcamy serdecznie do udziału w tegorocznych nabożeństwach różańcowych, zarówno dzieci, młodzież i starszych.

  1. W tym tygodniu:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;

– we wtorek- wspomnienie św. Brunona, kapłana

– w środę- wspomnienie NMP Różańcowej

– w czwartek – wspomnienie św. Brunona, kapłana;

– w piątek – wspomnienie św. Jana Leonardiego, kapłana; wspomnienie św. męczenników Dionizego biskupa i towarzyszy. Rano o godz. 6.30 czytanie wypominków rocznych i modlitwy za zmarłych o godz. 7.00 Msza Święta za dusze wypominane.

  1. W przyszłą niedzielę, tj. 11 października – obchodzimy w całej Polsce Dzień Papieski. Przed kościołem będzie przeprowadzona zbiórka na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

  1. W miesiącu październiku będziemy udzielać sakramentu chrztu św. w III niedzielę miesiąca, tj. 18 października na Mszy św. o godz. 12.15.

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki w minioną niedzielę, przeznaczone na Radio Diecezjalne Anioł Beskidów. Zebrano 1100 zł.

  1. W przyszłą niedziele zapraszamy rodziców młodzieży kl. I szkół ponadpodstawowych na spotkanie w sprawie sakramentu bierzmowania. Młodzież ta przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. bp Piotra Gregera 23 października o godz. 17.00. Natomiast w niedzielę 25 października ks. bp. Piotr Greger Przeprowadzi w naszej parafii wizytację kanoniczną.

  1. Polecamy prasę katolicką.

PrintFriendly and PDF