XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 4.11.2019

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

Niedziela 03.11.2019

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na inwestycje parafialne. W dzisiejszą niedzielę następuje zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po południu o godz. 15.30 zostanie odmówiony różaniec z wypominkami, a o godz. 16.00 Msza św.

2. W tym tygodniu:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa;

– w środę po Mszy Św. Wieczornej będzie spotkanie Kręgu Biblijnego

– w piątek – rano o godz. 6.30 czytanie nowych wypominków rocznych i modlitwy za zmarłych, a o godz. 7.00 Msza św. za dusze wypominane.

– w sobotę – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest kościołem katedralnym Biskupa Rzymu oraz matką i głową wszystkich kościołów na świecie.

3. Sakramentu chrztu świętego w miesiącu listopadzie będziemy udzielali w III niedzielę, tj. 17 listopada na Mszy św. o godz. 12.15.

4.Przez cały listopad w tygodniu o godz. 17.00 będziemy odmawiali różaniec za zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po różańcu będzie odprawiona Msza św. W związku z tym rano będzie odprawiona Msza św. o godz. 6.30.

5. W przyszłą sobotę po Mszy świętej wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy uwielbienia Boga w Najświetszym Sakramencie. W tej modlitwie będziemy polecali chorych i cierpiących z naszej parafii i naszych rodzin oraz podziękujemy za otrzymane łaski uzdrowienia.

6.Polecamy prasę katolicką.

PrintFriendly and PDF