OGŁOSZENIA XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

Niedziela 06.09.2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dzisiejszą I niedzielę następuje zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po południu o godz. 17.30 zostanie odmówiony różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, a o godz. 18.00 Msza św.

2. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika;

– we wtorek – święto Narodzenia NMP;

– w środę – wspomnienie św. Piotra Klawera, kapłana;

– w sobotę – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

4. W przyszłą niedzielę odbywać się będzie w naszej Parafii Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczystej Adoracji odbywającej się w naszej Diecezji. Wystawienie Najśw. Sakramentu od godz. 12.00 do nieszporów o 17.30 zapraszamy wszystkich parafian do osobistej Adoracji Najświętszego Sakramentu, według wyznaczonego porządku, który jest wywieszony w gablotce przed kościołem. Prosimy o liczny udział dzieci, młodzież i starszych.

5. Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. Informujemy naszych parafian, że od jutra będzie instalowanych 7 nowych ławek na chórze kościelnym oraz także na chórze zostanie położona nowa podłoga z deski barlineckiej. Oprócz tego do 6 ławek, które są umieszczone w przejściach z naw głównych do bocznych będą dołożone klęczniki.

6. Sakramentu chrztu udzielać będziemy we wrześniu w trzecią niedzielę miesiąca, tj. 20 września na Mszy św. o godz. 12.15.

7. Polecamy prasę katolicką.

PrintFriendly and PDF