OGŁOSZENIA XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.09.2019

Niedziela 08.09.2019

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Po południu o godz. 17.30 nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św.

2. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Piotra Klawera, kapłana;

– w czwartek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

– w piątek – 13 września – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

W tym dniu odbędzie się w naszej Parafii Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczystej Adoracji odbywającej się w naszej Diecezji. Rano o godz. 6.30 czytanie wypominków rocznych, a następnie o godz. 7.00 Msza św. za dusze wypominane. Po niej wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja przez cały dzień. O godz. 17.30 uroczyste nieszpory o Najśw. Sakramencie, a następnie Msza św. o godz. 18.00. Prosimy, aby na tę adorację przychodzić w miarę możliwości według wyznaczonego porządku który jest wywieszony w gablotce przed kościołem.

– w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu jest organizowana akcja: Polska pod krzyżem. To ogólnopolska modlitwa, która będzie miała miejsce we Włocławku. Również nasza diecezja włącza się w to wydarzenie. W kilku miejscach naszej diecezji będą organizowane spotkania modlitewne. Szczegóły w gablotce i na stronie internetowej.

3. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do kalwarii Zebrzydowskiej od 13-14 września. Szczegóły na plakacie.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie Mszy św. w I niedzielę miesiąca, które będą przeznaczone na inwestycje parafialne.

5. Polecamy prasę katolicką.

PrintFriendly and PDF