OGŁOSZENIA NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ 30.05.2021

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

Niedziela 30.05.2021

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  1. Po południu o godz. 17.30 nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 Msza św.

  1. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek 31 maja – święto Nawiedzenia NMP i ostatnie nabożeństwo majowe;

– w środę – 1 czerwca – wspomnienie św. Justyna, męczennika. W tym dniu rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będziemy odprawiać w tygodniu po Mszy św. wieczornej.

– w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte w tym dniu tak jak w niedzielę. Nie będzie Mszy Świętej u Braci Albertynów. Po Mszy świętej o godz. 9.00 przejdziemy z procesją wokół kościoła. Na tę procesję zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i młodzież do niesienia feretronów. Zapraszamy dzieci w strojach I komunijnych oraz dzieci klas IV, które obchodzą rocznicę I Komunii Świętej.

Po południu rozpoczniemy oktawę Bożego Ciała. Przez kolejne dni oktawy o 18.00 będą nieszpory eucharystyczne, procesja wokół kościoła i Msza Święta.

– w sobotę– wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

  1. W tym tygodniu przypadają I-wszy piątek i I-sza sobota miesiąca. W piątek Msze św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00. W sobotę – rano o godz. 6.30 i Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Matki Bożej. Spowiedź I-wszo piątkowa w piątek od godz. 16.30.

  1. W poniedziałek o 15.00 pogrzeb śp. Zofii Wyrwiak.

  1. Polecamy prasę katolicką.

PrintFriendly and PDF