Ogłoszenia – Niedziela 12.03.2017

Niedziela 12.03.2017

II NIEDZIELA   WIELKIEGO POSTU

 

  1. Po południu o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie Msza   św.

 

 

  1. Zapraszamy naszych wiernych do udziału w tradycyjnych nabożeństwach Drogi      Krzyżowej i Gorzkich Żali. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci i Msza św., a o godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla starszych, i następnie Msza św.

 

 

  1. W marcu będziemy udzielać sakramentu chrztu św. w III-cią niedzielę miesiąca, tj. 19 marca na Mszy św. o godz. 12.15.

 

 

  1. Informujemy, że nasze doroczne rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii od soboty przed IV niedzielą Wielkiego Postu, tj. od 25 do 30 marca. Program jest już wywieszony w gablotce przed kościołem.

 

 

  1. Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę do puszki na Dzieło Pomocy „Ad Gentes” w ten sposób możemy wspomóc Kościół w krajach misyjnych”, zwłaszcza w Afryce.

 

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą I niedzielę miesiąca, będą one przeznaczone na inwestycje w parafii.

 

 

  1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej 24 marca (piątek), wyjazd o Godzinie 9.00. Intencją pielgrzymki jest : „Dobre przeżycie rekolekcji wielkopostnych”. w Kalwarii pragniemy uczestniczyć we Mszy Św. przed Cudownym Obrazem i przejść Dróżkami Pana Jezusa. Zapisy u pani przewodniczącej Krystyny Łubik.

 

 

  1. Polecamy prasę katolicką.

 

PrintFriendly and PDF