Ogłoszenia – Niedziela 05.03.2017

O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E

Niedziela 05.03.2017

I  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

 

  1. Po południu o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie Msza św. Prosimy tych naszych parafian, którzy uczęszczają na Mszę św. popołudniową, aby w Wielkim Poście przychodzili także na Gorzkie Żale, a potem uczestniczyli we Mszy św.

 

  1. W najbliższy piątek rano o godz. 6.30 czytanie wypominków rocznych i modlitwy za zmarłych, a o godz. 7.00 Msza św. za dusze wypominane.

 

  1. Zapraszamy naszych wiernych do udziału w tradycyjnych nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci i Msza św., a o godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla starszych, i następnie Msza św.

 

  1. W przyszłą niedzielę można złożyć ofiarę do puszki przed kościołem przeznaczoną na dzieci Afryki.

 

  1. Spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki do Włoch z okazji świeceń diakonatu Przemysława Wysogląda odbędzie się 8 marca ok. godz. 19.00 w kryptach parafii św. Macieja w Andrychowie. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Pielgrzymka będzie w dniach 16-23 04. 2017

 

  1. Zapraszamy wszystkich chętnych do śpiewania w chórze parafialnym. Próby odbywają się w poniedziałki o 18 w salce parafialnej. W szczególności potrzeba głosów męskich.

 

  1. Informujemy, że w dniach od 7 do 17 marca b.r. kaplica u Braci Albertynów będzie w remoncie ( podłoga, ławki, tabernakulum). Msze św. w tym czasie będą odprawiane w prywatnej kaplicy Braci Albertynów (w budynku w którym mieszkają). W związku z remontem prosimy, aby w niedzielę 12 marca parafianie, którzy tam uczęszczają na Mszę św. przyszli do kościoła parafialnego, gdyż kaplica u Braci może pomieścić zaledwie kilkanaście osób.

 

  1. Polecamy prasę katolicką (artykuły o stuleciu objawień fatimskich).

 

  1. W najbliższa środę o godz. 15.00 pogrzeb + Edwarda Wawro.

 

PrintFriendly and PDF