Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 4 .02.2018

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

Niedziela 04.02.2018

V   NIEDZIELA   ZWYKŁA

 

 

  1. W dzisiejszą niedzielę, jako I-szą miesiąca następuje zmiana tajemnic żywego różańca. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe przed wystawionym Najśw. Sakramentem, a o godz. 16.00 Msza św.

 

  1. W tym tygodniu:

– w poniedziałek – wspomnienie śś. męczenników Pawła Miki i towarzyszy;

– w środę – wspomnienie św. Hieronima Emilianiego oraz św. Józefiny Bakhity, dziewicy.

– w piątek- wspomnienie św. Scholastyki dziewicy. Rano o godz. 6.30 czytanie wypominków rocznych i modlitwy za zmarłych, a o godz. 7.00 Msza św. za dusze wypominane.

-w sobotę- wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, jest to Światowy Dzień Chorego. W tym dniu na godz. 10.00 zapraszamy wszystkich chorych z parafii na Mszę Świętą połączoną z udzielaniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Pół godziny przed Mszą świętą będzie okazja do spowiedzi.

 

  1. W przyszłą niedzielę – 12 lutego – jako ostatnią niedzielę przed Wielkim Postem, odbędzie się w naszym kościele czterdziestogodzinne nabożeństwo. Po Mszy św. o godz. 11.00 nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu, które trwać będzie do nieszporów o godz. 15.30, a następnie Msza św. o godz. 16.00.

 

  1. W miesiącu lutym będziemy udzielać sakramentu chrztu św. w III niedzielę miesiąca – 18 lutego – na Mszy św. o godz. 12.15.

 

  1. W środę o 17.00 spotkanie kręgu biblijnego.

 

  1. Składka z dzisiejszej I niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na inwestycje w parafii.

 

  1. Polecamy prasę katolicką.
PrintFriendly and PDF