Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 30.09.2018

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

Niedziela 30.09.2018

XXVI NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

 1. Po południu o godz. 15.30 nieszpory, a o godz. 16.00 Msza św. Po Mszy Św. o 16.00 będziemy modlili się uwielbiając Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. W tej modlitwie będziemy polecali chorych i cierpiących z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

 

 1. W tym tygodniu:

– we poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła;

– we wtorek – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów;

– w czwartek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;

– w piątek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;

– sobota – wspomnienie św. Brunona kapłana

 

 1. W poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe – od poniedziałku do soboty – będą odprawiane w ten sposób, iż o godz. 17.00 będzie odmawiany różaniec, a bezpośrednio po nim będzie odprawiona Msza św., czyli ok. godz. 17.30. Msza św. poranna będzie zatem tylko jedna o godz. 6.30. Zachęcamy serdecznie do udziału w tegorocznych nabożeństwach różańcowych, zarówno dzieci, młodzież i starszych. Zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe do włączania się w poprowadzenie modlitwy.

 

 1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca z tej okazji zapraszamy do osobistej modlitwy w ciszy przed Najświętszym Sakramentem od 19.00-20.00. W sposób szczególny zapraszamy na te modlitwę rodziców kapłanów i osób konsekrowanych.

 

 1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św. w I piątek o Najśw. Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30, i wieczorem o godz. 17.30 po nabożeństwie różańcowym.

 

 1. Spowiedź pierwszopiątkowa odbędzie w piątek od godz.16.00. Jest również okazja do spowiedzi podczas nabożeństw różańcowych.

 

 1. W pierwszą sobotę miesiąca rano o godz. 6.30 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Matki Bożej.

 

 1. W środę po Nabożeństwie Różańcowym spotkanie Kręgu Biblijnego.

 

 1. W przyszłą niedzielę będzie dodatkowa Msza Św. o 12.15 dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Po Mszy św. zebranie.

 

 1. Dziś przed kościołem można wesprzeć ofiarą do puszki diecezjalne radio Anioł Beskidów.

 

 1. Burmistrz Gminy Kęty informuje o przetargu na sprzedaż lokalu po byłej poczcie przy ul Bielskiej 65. Warunki przetargu w Urzędzie gminy, na stronie internetowej Urzędu i na tablicy ogłoszeń.

 

 1. Polecamy prasę katolicką.
PrintFriendly and PDF