Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 17 wrzesień

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E
Niedziela 17.09.2017
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta o 12.15, połączona z udzielaniem Sakramentu Chrztu Św.
Przeżywamy niedzielę fatimską, po południu o godz. 17.00 odmówimy różaniec a następnie przejdziemy z figurą Matki Bożej w uroczystej procesji wokół kościoła, serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie. O godz. 18.00 Msza św.

2. W tym tygodniu:
– w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski; patrona dzieci i młodzieży. Msze świete w tym dniu rano o 6.30 i wieczorem o 18.00. Serdecznie zapraszamy na te Mszę Świętą zwłaszcza dzieci i młodzież.
– we wtorek –wspomnienie św. Januarego, biskupa i męczennika;
– w środę – wspomnienie śś. męczenników Andrzeja Kim Taegona, kapłana i Pawła Chong Hasanga wraz z Towarzyszami;
– w czwartek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
– w sobotę- wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana

3. Spotkanie Kręgu biblijnego w środę o 17.00 w salce parafialnej.

4. W dniach: 23 września do 8 października w Bielsku-Białej będzie miał miejsce kolejny, szesnasty już Tydzień z Ewangelią pod hasłem: „Idź na całość”. To największa w naszej diecezji inicjatywa ewangelizacyjna. Zapraszamy do udziału w wybranych przez siebie wydarzeniach-szczegóły na stronie diecezji.

5. Dar krwi będzie można złożyć w niedzielę 24 września 2017 r. od godz. 9.00-15. 00 w domu katechetycznym przy kościele NSPJ w Kętach.

6. Zespół Szkół im Marii Dąbrowskiej kieruje zaproszenie do wszystkich absolwentów w związku z jubileuszem 110 lecia szkoły na Mszę Św. 6 października na 8.30 a następnie na godzinę 17.00 do Domu Kultury w Kętach, a później do szkoły.

7. Polecamy prasę katolicką.

PrintFriendly and PDF