Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 10 Grudnia 2017

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

Niedziela 10.12.2017

II NIEDZIELA ADWENTU

 

 

  • Po południu o godz. 15.30 nieszpory, a o godz. 16.00 Msza św.

 

 

 

  • Zachęcamy do udziału w roratach w dni powszednie o godz. 6.50.

 

 

 

  • Od dziś kościołem ministranci sprzedają świece na stół wigilijny w ramach akcji Caritas Polska p.t. „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Dochód ze sprzedaży tych świec przeznaczymy na przygotowanie świątecznych paczek dla dzieci z rodzin najuboższych i wielodzietnych w parafii, a także na inne cele charytatywne. Prosimy, aby każda rodzina w parafii nabyła tę świecę i w ten sposób wspomogła biednych w parafii.

 

Dziękujemy również wszystkim sklepom Lewiatan w Bulowicach i młodzieży za przeprowadzenie zbiórki żywności dla potrzebujących z naszej parafii oraz wszystkim ofiarodawcom.

 

 

  • W tym tygodniu:

 

– we wtorek – wspomnienie NMP z Guadalupe;

– w środę – wspomnienie św. Łucji, dziewicy;

– w czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

– w piątek rano o godz. 6.15 czytanie wypominków rocznych i modlitwy za zmarłych, a o godz. 6.50 Msza św. roratnia, koncelebrowana. Intencje tej Mszy Św. z godziny 6.30, 6.50 i trzecia za dusze wypominane.

   

  1.  Za tydzień będzie można złożyć ofiarę do puszki przed kościołem w ramach akcji„Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.

 

  1. Informujemy Parafian, że nasza spowiedź adwentowa przed świętami Bożego Narodzenie odbędzie się 21 grudnia od godz. 8.00.

 

  1. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną przed świętami Bożego Narodzenia, odbędą się w sobotę przed IV niedzielą Adwentu, tj. 23 grudnia od godz. 8.30. Prosimy adresy tych chorych zgłaszać w zakrystii.

 

  1. Polecamy prasę katolicką.
PrintFriendly and PDF