Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 10.09.2017

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E
Niedziela 10.09.2017
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
—————————————————-
1. Po południu o godz. 17.30 nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św.

2. W liturgii tygodnia:
– we wtorek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi;
– w środę – 13 września – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
W tym dniu odbędzie się w naszej Parafii Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczystej Adoracji odbywającej się w naszej Diecezji. Msza św. rano o godz. 6.30. Po niej wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja przez cały dzień. O godz. 17.30 uroczyste nieszpory o Najśw. Sakramencie, a następnie Msza św. o godz. 18.00.
Naszych wiernych z parafii będziemy prosić na adorację z poszczególnych rejonów według wyznaczonego porządku, który jest wywieszony w gablotce przed kościołem. Prosimy o liczny udział dzieci, młodzież i starszych.
– w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
– w piątek – 16 września – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. W tym dniu odbędzie się V Diecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd autobusu z parkingu przy kościele o godz. 8.30. Początek spotkania na miejscu o godz. 10,00 nabożeństwem Drogi Krzyżowej – stacja u Piłata, a godz. 12,00 Msza św. Zapisy u p. Przewodniczącej Koła Gospodyń. Bardzo zachęcamy rodziny z naszej Parafii do wzięcia udziału w tej Pielgrzymce.

3. Chór parafialny zaprasza na próby w każdy poniedziałek o 18.00 do salki parafialnej. Zapraszamy również nowych chętnych. Szczególnie potrzeba męskich głosów.

4. Stowarzyszenie biosfera zaprasza na spotkanie dotyczące 70 % dofinansowania do paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła. Odbędzie się ono 12 września w Domu Kultury w Kętach o 18.00

5. W przyszłą niedzielę o godz. 12.15 będzie odprawiona dodatkowa Msza św. połączona z udzielaniem sakramentu chrztu świętego.

6.Polecamy prasę katolicką.

PrintFriendly and PDF