NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

Niedziela 13.01.2019

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Dzisiaj po południu o godz. 15.30 nieszpory, a o godz. 16.00 Msza św.

  1. W tym tygodniu:

– w czwartek – wspomnienie św. Antoniego, opata;

– w sobotę – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 12.15 będzie odprawiona dodatkowa Msza św. połączona z udzielaniem sakramentu chrztu św.

  1. Młodzież oazowa kieruje serdecznie zaproszenie do Parafian na coroczne przedstawienie Misterium Bożego Narodzenia, które odbędzie się w remizie OSP w Bulowicach w sobotę, 19 stycznia o godz. 16.30.

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele parafii w ubiegłą niedzielę-I niedzielę miesiąca.

  1. W minionym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Wszystkim naszym Parafianom, których odwiedziliśmy składamy serdeczne: „Bóg zapłać!” za życzliwe przyjęcie, gościnność oraz ofiary kolędowe. Jak co roku przypominamy, każdy ksiądz pracujący w Parafii składa rocznie osobistą ofiarę w kwocie 6 tys. zł na potrzeby ogólnokościelne, jak: Seminarium Duchowne, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Misje, bratnia pomoc kapłańska, Dom Księży Emerytów i inne. Każdy też ksiądz chodzący po kolędzie ma obowiązek przeznaczyć 20 % z zebranych ofiar na potrzeby Parafii w której pracuje. Przypominamy, że w każdą niedzielę i święto obowiązujące odprawiamy Mszę św. za Parafian.

  1. Polecamy prasę katolicką.

PrintFriendly and PDF