INTENCJE MSZALNE STYCZEŃ 2021

INTENCJE MSZALNE – STYCZEŃ 2021

1.I.

PIĄTEK

730 – za Parafian

900 + Władysław Dybał z żoną Cecylią

1100 + Mieczysław Hrapkowicz

1600 + Stefan i Stefania Wierońscy z synem Kazimierzem

2.I.

SOBOTA

630 + Zofia Serdak

700 + Adam Hałat

3.I.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Jan Łysoń z synem Józefem

1100 + Władysław Wieroński

1600 + Eugeniusz Gandzel-16 r. śm. z żoną Matyldą i synem Grzegorzem

4.I.

PONIEDZIAŁEK

630Józef Tomiak-25 r. śm. Z żoną Karoliną i córką Haliną

700 + Jan Żak

5.I.

WTOREK

630 + Alicja Hrapkowicz

700 + Jan Żak

6.I.

ŚRODA

730 – za Parafian

900 + Wiktor Winiarski-r. śm.

1100 + Katarzyna Wojtyła-1 r. śm.

1600 + Krystyna Wolf z rodzicami Apolonią i Antonim

7.I.

CZWARTEK

630 + Franciszek Pękala-18 r. śm. Z żoną Genowefą

700 + Krzysztof Kukioła

8.I.

PIĄTEK

630 – WYPOMINKI

700 ++ WYPOMINANE

9.I.

SOBOTA

630 + Janina Dybał-2 r. śm. Z mężem Józefem i rodzicami

700 + Genowefa Nowakowska z mężem Józefem

10.I.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Aniela i Franciszek Winiarscy z synem Danielem

1100 + Emilia Matejko-11 r. sm. Z mężem Janem

1800 + Eugeniusz Gandzel

11.I.

PONIEDZIAŁEK

630 + Andrzej Lachendro-1 r. śm.

12.I.

WTOREK

630 + Władysław Gawęda z synem Jerzym

13.I.

ŚRODA

630 + Alina Kocemba

14.I.

CZWARTEK

630 + Alina Kocemba

15.I.

PIĄTEK

630 + Czesław Żydek-33 r. śm.

16.I.

SOBOTA

630 + Władysław Krzywdziński

17.I.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Danuta Różycka z rodzicami Antonim i Weroniką

1100 + Antoni Sobkowicz-2 r. śm.

1215 chrzty

1600 + Zofia i Jan Czader z rodzicami

18.I.

PONIEDZIAŁEK

630 + Wojciech i Anna Kajorowie

700 + Małgorzata Łysoń

19.I.

WTOREK

630 + Małgorzata Łysoń

700 + Józef Hrapkowicz

20.I.

ŚRODA

630 + Franciszek Pękala z rodzicami

700 + Czesław Hrapkowicz

21.I.

CZWARTEK

630 + Agnieszka Bogacz z mężem Janem

700 + Genowefa Prus-11 r. śm.

22.I.

PIĄTEK

630 + Monika Bogacz-11 r. śm.

700 + Józef Hrapkowicz

23.I.

SOBOTA

630 + Czesław Hrapkowicz

700 + Zofia Lachendro

24.I.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Janina Szłapa-1 r. śm.

1100 + Józefa Płonka-44 r. sm.

1600 + Ludwik, Anna, Aleksander Gałuszkowie

25.I.

PONIEDZIAŁEK

630 + Antoni Budziński-74 r. śm.

700 + Zofia Lachendro

26.I.

WTOREK

630 + Stefania Matusiak

700 + Daniel Juszkiewicz

27.I.

ŚRODA

630 + Daniel Juszkiewicz

700 + Józef Adamus

28.I.

CZWARTEK

630 + Stefania Matusiak

700 + Józef Adamus

29.I.

PIĄTEK

630 + Jan Adamus z rodzicami

700 + Józef Trojak

30.I.

SOBOTA

630 + Ludwika Hałat-10 r. śm.

700 + Maria Bachniak

31. I.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Katarzyna Handzlik z mężem Franciszkiem

1100 + Wincenty Młodzik

1600 + Jan Żmija-6 r. śm.

PrintFriendly and PDF