INTENCJE MSZALNE MARZEC 2021

INTENCJE MSZALNE – MARZEC 2021

1.III.

PONIEDZIAŁEK

630 + Grażyna Chrapkiewicz

700 + Helena Hrapkowicz

2. III.

WTOREK

630 + Herbert i Weronika Ondraczek

3.III.

ŚRODA

630 + Kazimierz i Antonina Kasperkowie

700 + Wojciech Saferna z rodzicami

4.III.

CZWARTEK

630 + ks. Kazimierz Kubień-31 r. śm.

700 + Kazimierz Gałuszka

5. III.

PIĄTEK

700 + Stefan Cibor- 4 r. śm.

1600 + Edward Wawro-4 r. śm.

1700 + Wojciech Maryniarczyk-12 r. śm.

6. III.

SOBOTA

630 + Jan i Janina Gacek-r. śm.

700 + Michał i Maria Koconiowie

7. III.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Helena Hałat-2 r. śm. Z mężem Ludwikiem

1100 Antoni Jaworski-15 r. śm.

1600 + Pelagia Góralczyk-10 r. śm. z mężem Eugeniuszem i synem Jerzym

8. III.

PONIEDZIAŁEK

630 + Zbigniew Kiszczak-4 r. śm.

700 + Emilia Bogacz-3 r. śm.

9. III.

WTOREK

630 + Józef i Franciszka Hrapkowicz z rodzicami

10. III.

ŚRODA

630 + Emilia Matejko-1 r. śm. Z mężem Antonim

700 + Józef Dybał

11. III.

CZWARTEK

630 + Maria Surma z rodzicami

700 + Zbigniew Kiszczak

12. III.

PIĄTEK

630 – WYPOMINKI

700 ++ WYPOMINANE

1600 + Jadwiga Matejko-25 r. śm.

1700 + Stefan Czader-24 r. śm.

13.III.

SOBOTA

630 + Karolina Tomiak-12 r. śm. Z mężem Józefem i córką Haliną

700W int. Krystyny Pilarczyk-80 r. urodzin

14. III.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Józef Kajor-10 r. śm.

1100 + Józef Adamus-2 r. śm.

1215 – W int. Stanisława Wolfa o powrót do zdrowia

1600 + Józef Kruczała-5 r. śm. Z żoną Władysławą

15. III.

PONIEDZIAŁEK

900 + Melania i Jan Hałat

1600Msza Św. dziękczynna z prośbą o zdrowie

1800 + Helena i Józef Kajor

+ Krzysztof Kobyłczyk

16. III.

WTOREK

900 + Agnieszka Bogacz-35 r. śm. Z mężem Janem

1600 + Józef Gawęda z żoną Gertrudą

1800 – W int. Teresy Adamus-85 r. śm. Msza Św. dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

+ Janina Jurzak

17. III.

ŚRODA

630 + Marian Rycharski

700 + Janina Jurzak

18. III.

CZWARTEK

630 + Eugeniusz Kajor

700 + Marian Rycharski

19. III.

PIĄTEK

630 + Edward i Domicela Lech

1600 + Stanisław Chmiel15 r. śm.

1700 Pro se ipso

20. III.

SOBOTA

630 + Tomasz i Filomena Kubień

700 + Stanisław Adamus

21. III.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Antoni i Antonina Młodzikowie

1100 + Stanisława Ochmanek-14 r. śm.

1215 – chrzty

1600 + Waleria Wacięga-6 r. śm. Z mężem Kazimierzem

22. III.

PONIEDZIAŁEK

630 + Władysław Hrapkowicz z żoną Adelą

700 + Antoni Adamus-40 r. śm.

23. III.

WTOREK

630 + Eugeniusz Kajor

24. III.

ŚRODA

630 + Józef i Maria Ochmanek

700 + Maria Kuśtrowska

25. III.

CZWARTEK

630 + Msza Święta dziękczynna w intencji uczestników pogrzebu + Eugeniusza Kajora (z dnia: 18.II.2021)

700 + Józef Golonka

26. III.

PIĄTEK

630 + Józef Golonka

1600 + Stanisław Zięba-36 r. śm. z żoną Amailą i rodzicami: Marią i Janem Kantym

1700 + Józef Zięba

27. III.

SOBOTA

630 + Helena Dybał-28 r. śm.

700Msza Święta dziękczynna z podziękowaniem za 30 lat życia z prośbą o Boże błogosławieństwo

28. III.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Wiesława Rusin1 r. śm.

1100 + Franciszek Jankowski z synem Janem10 r. śm.

1600 + Robert Pypeć-21 r. śm.

29. III.

PONIEDZIAŁEK

630 + Felicja i Józef Ochmanek

700 + Lucyna Kania

30. III.

WTOREK

630 + Lucyna Kania

700 + Zofia Kudzia

31. III.

ŚRODA

630 + Salustia Furtak

700 + Czesław Jarosz

PrintFriendly and PDF