Intencje mszalne – marzec 2018

INTENCJE MSZALNE – MARZEC 2018

 

1.III. CZWARTEK 630 + Tomasz i Franciszka Zielińscy.

700  + Wanda Nalborczyk

2. III. PIĄTEK 630 + Ludwik Hałat-25 r. śm.

1600

1700  + Helena Bogacz z mężem Antonim i wnuczką Kasią

3.III. SOBOTA 630 + Kazimierz Gałuszka

700  + Kazimierz i Antonina Kasperek

4.III. NIEDZIELA   730 – za Parafian

  900 + Karolina Łubik w r. śm.

1100  + Waleria Wacięga-3 r. śm. z mężem Kazimierzem

1600 + Jan Adamus z żoną Heleną i rodzicami

5.III. PONIEDZIAŁEK 630 + Helena Hrapkowicz

700  + Władysław Malarz

6.III. WTOREK 630 + Joanna Gacek-1 r. śm. z mężem Janem

700  +Władysław Malarz

7.III. ŚRODA  630 + Aleksander Wolf

700  +Agnieszka Dybał

8.III. CZWARTEK 630 + Zbigniew Kiszczak

700  + Anna Kulpa-1 r. śm.

9.III. PIĄTEK  630 – WYPOMINKI

700  ++ WYPOMINANE

1600  + Stanisław Chmiel-12 r. śm.

1700  + Edward Wawro-1r.śm.

10.III. SOBOTA  630 + Stefan Cibor-1 r. śm.

1800  + Wojciech Maryniarczyk-9 r. śm.     /Początek rekolekcji parafialnych/

11.III.  

NIEDZIELA

 

 

    730 – za Parafian

  900 + Józef Kajor-7 r. śm.

        + Anna Biedroń-5 r. śm.

1100 + Antoni Jaworski-12 r. śm.

1600 + Józef Kruczała

 

12.III. PONIEDZIAŁEK  

   730  + Józef i Franciszka Hrapkowiczowie

 900  + Agnieszka Dybał

1100  + Krzysztof Boryski

1800 + Władysław Malarz

13.III. WTOREK 730  + Maria Surma z rodzicami

 900  + Krzysztof Boryski

1100  + Antoni Zięba

1800 + Aleksander Wolf

14.III. ŚRODA  700 + Kazimierz Adamus z żoną Heleną

 1800 + Antoni Weźranowski z synem Wiesławem

15.III. CZWARTEK 730  + Jan i Melania Hałatowie

1600  + Zofia Łopata z bratem Stefanem

1700  + Aniela Sołtys z mężem i synami

1800 + Władysław Ochmanek-r. śm.        /Zakończenie rekolekcji parafialnych/

16.III. PIĄTEK 630 + Agnieszka Bogacz-29 r. śm. z mężem Janem

1600  + Helena i Józef z synem Kazimierzem

1700

17.III. SOBOTA 630 + Jan Matejko-50 r. śm.

700 + Jadwiga Matejko-22 r. śm.

18.III. NIEDZIELA   730 – za Parafian

  900 + Teresa Dybał-7 r. śm. z mężem Benedyktem i synem Piotrem

1100 + Stanisława Ochmanek- 11 r. śm.

1215 – chrzty

1600 + Józef Góral

19.III. PONIEDZIAŁEK  630 + Józef Smyrak

 1700 – Pro se ipso

20.III. WTOREK 630 + Anna Pietras-2 r. śm. z mężem Pawłem

700 + Roman Gawęda

21.III. ŚRODA 630 + Władysław Hrapkowicz, Adela żona

700 + Aleksander Wolf

22.III. CZWARTEK 630 + Krzysztof Boryski

700 + Tomasz Kubień-34 r. śm. z zoną Filomeną

23.III. PIĄTEK 630 + Antoni Młodzik-21 r. śm.

700 + Otylia Koziołek-10 r. śm.

24.III. SOBOTA 630 + Krzysztof Boryski

700 + Edward Korczyk

25.III. NIEDZIELA

PALMOWA

 730 – za Parafian

 900 + Antoni i Krystyna Wieczorkowie

1100  + Jan Bryzek-14 r. śm.

1600 + Kazimierz Górka z rodzicami

26.III. PONIEDZIAŁEK 630 + Krzysztof Boryski

700 + Antoni Zięba

27.III. WTOREK 630 + Helena Dybal-25 r. śm. z mężem Janem

700 + Krzysztof Boryski

28.III. ŚRODA 630 + Antoni Zięba

700 + Agnieszka Dybał

29.III. WIELKI

CZWARTEK

 

1800 + Jan i Franciszka Wiktorowie z rodzicami

        + Ks. Kazimierz Kubień-28 r. śm.

        + Stanisław Zięba-33 r. śm.z żoną Amalią i rodzicami Anną i Janem              Kantym.

30.III. WIELKI

PIĄTEK

 

1800 – Liturgia Wielkiego Piątku

31.III. WIELKA

SOBOTA

 

1800 + Stefan Czader-21 r. śm.

        + Władysław Mamica-24 r. śm.

        + Stanisław Jaworski z synem Kazimierzem

 

 

PrintFriendly and PDF