INTENCJE MSZALNE GRUDZIEŃ 2020

30.XI

PONIEDZIAŁEK

625 + Kazimierz i Katarzyna Łach

650 + Franciszek Kajor-31 r. śm z rodzicami

1.XII.

WTOREK

625 + Stanisław Kasperek-15 r. śm.

650 + Józef Zaręba

2.XII.

ŚRODA

625 + Ignacy i Janina Bogaczowie, Wojciech Stawowy

650 + Albina i Zygfryd Bączek z dwoma synami

3.XII.

CZWARTEK

625 + Stanisław Kubień

650 + Ignacy i Eugenia Pielużek-r. śm.

4.XII.

PIĄTEK

650 + Magdalena Budzińska-1 r. śm.

1700 + Mieczysław Fąferko-3 r. śm.

5.XII.

SOBOTA

625 + Andrzej Michniak

650 + Józef i Maria Jaworscy

6.XII.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Józef Łysoń

1100 + Bronisław Bartel z żoną Marią i synem Pawłem

1600 + Andrzej Adamus-2 r. śm.

7.XII.

PONIEDZIAŁEK

625 + Jerzy Tokarczyk i za zmarłych w czyśćcu cierpiących

650 + Józefa i Zbigniew Anteccy

8.XII.

WTOREK

700 + Helena Zielińska-4 r. śm.

900 + Maria i Ignacy Zaręba

1600 – Eugeniusz i Helena Kajorowie-60 r. ślubu, Msza Święta dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

1700 + Ludwik i Stefania Bałamuccy

9.XII.

ŚRODA

625 + Józef Nalborczyk-26 r. śm.

650 + Ryszard Janeczko

10.XII.

CZWARTEK

625 + Eugeniusz Matejko z żoną Zofią

650 + Maria Wierońska

11.XII.

PIĄTEK

625 – WYPOMINKI

650 ++ WYPOMINANE

12.XII.

SOBOTA

625 + Bogdan Wieczorek-21 r. śm.

650 + Józef Adamus z bratem i rodzicami

13.XII.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900W int. Beaty w 50 r. urodzin, Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

1100 + Władysław Trojak

1600 + Władysława Kruczała z mężem Józefem-1 r. śm.

14.XII.

PONIEDZIAŁEK

625 + Zofia Lachendro

650 + Otylia Jaworska-11 r. śm.

15.XII.

WTOREK

625W int. Członków Róży Różańcowej (Morga I), Msza Święta dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

650 + Stanisław Pyś

16.XII.

ŚRODA

625 + Anna Ryłko z synem Henrykiem

650 + Adam Serafin-7 r. śm.

17.XII.

CZWARTEK

625 + Józefa Bryzek

650 + Klemens i Tekla Adamus

18.XII.

PIĄTEK

625 + Zdzisław Wieroński z synem Tomaszem

650 + Dominik Tomiak z Zofią i Szczepanem

19.XII.

SOBOTA

625 + Franciszka i Józef Hrapkowiczowie z rodzicami

650 + Władysław Kierpiec-15 r. śm.

20.XII.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Władysław Białczyk z synem Januszem

1100 + Antonina i Konstanty z synem Romanem

1600 + Tomasz Adamus rodzicami: Ignacym i Filomeną

21.XII.

PONIEDZIAŁEK

625 + Kazimierz i Maria Kudłacikowie

650 + Tadeusz Konior z synem Tomaszem

22.XII.

WTOREK

625 + Mieczysław Hrapkowicz (od Kacpra Budy z rodziną)

650 + Wiktoria i Jan Kojder

23.XII.

ŚRODA

625 + Andrzej Sarka z rodzicami

650 + Antonina i Antoni Młodzikowie

24.XII.

CZWARTEK

625 + Stanisław Bogacz z bratem i rodzicami

650 + Otylia Koziołek z mężem

2400 + Jan Adamus z żoną Anną

+ Stanisław i Helena Hrapkowiczowie z wnukiem Damianem

25.XII.

PIĄTEK

730 – za Parafian

900 + Leon Laszczak z żoną Heleną

1100 + Stefania Matusiak z mężem Antonim

1600 + Łukasz Dybał-2 r. śm.

26.XII.

SOBOTA

730Józef Hrapkowicz

900 + Antonina i Antoni Młodzik z synami Wincentym i Władysławem

1100 + Grzegorz Chmiel

1215 Chrzty

27.XII.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Ludwik Bałamucki z żoną Stefanią

1100 + Bronisław Gawęda z rodzicami

1600 + Maria Hałat-2 r. śm.

28.XII.

PONIEDZIAŁEK

630 + Mieczysława Buszydlik z mężem Józefem

700 + Czesław Ćwiertnia-8 r. śm.

29.XII.

WTOREK

630 + Antoni Matejko-18 r. śm.

700 + Czesław Hrapkowicz

30.XII.

ŚRODA

630 + Daniel Juszkiewicz

700 + Stefania Matusiak

31.XII.

ŚRODA

630 + Józef Trojak

700 + Józef Adamus

1600 + Edward Zieliński-5 r. śm.

PrintFriendly and PDF