INTENCJE MSZALNE

1.III.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Emilia Bogacz z mężem Maciejem

1100 + Jan Wiktor-13 r. śm. z żoną Franciszką

1600 + Józef Dudek z żoną Stefanią i synem Zdzisławem

2.III.

PONIEDZIAŁEK

630 + Magdalena Budzińska

700 – W int. Józefa Adamusa w 60 r. urodzin. Msza Św. dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

3.III.

WTOREK

630 + Anna Łopata z rodzicami Pawłem i Marią

700 + Helena Hrapkowicz

4.III.

ŚRODA

630 + Kazimierz Gałuszka

700 + Kazimierz i Antonina Kasperek

5.III.

CZWARTEK

630 + Wojciech Maryniarczyk-11 r. śm.

700 + Tomasz Wieroński z ojcem Zdzisławem

6.III.

PIĄTEK

630 + Genowefa i Franciszek Bryzkowie

700 + Stefan Czader-23 r. śm.

7.III.

SOBOTA

630 + Helena Hałat-1 r. śm. z mężem Ludwikiem

700 + Joanna i Jan Gacek

8.III.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Władysława Całus-6 r. śm z mężem Józefem

+ Anna Biedroń-7 r. śm.

1100 + Antoni Jaworski-14 r. śm.

1600 + Józef Kruczała-4 r. śm.

9.III.

PONIEDZIAŁEK

630 + Stefan Cibor-3 r. śm.

700 – W intencji Róży Różańcowej z Morgi

10.III.

WTOREK

630 + Kazimierz Adamus z żoną Heleną

700 + Janina Mrózek

11.III.

ŚRODA

630 + Antoni

700 + Antoni Mamica

12.III.

CZWARTEK

630 + Maria Surma z rodzicami

700 + Janina Mrózek

13.III.

PIĄTEK

630 – WYPOMINKI

700 ++ WYPOMINANE

1600 + Kazimierz Wysogląd z żoną Heleną, córką Jadwigą, synem Krzysztofem

1700 + Józef Adamus-1 r. śm.

14.III.

SOBOTA

630 + Stanisław Chmiel-r. śm.

700 + Aniela Sołtys z mężem i synami

15.III.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Jan Matejko- 15 r. sm. Z żoną Emilią -10 r. śm.

1100 + Waleria Wacięga-5 r. śm z mężem Kazimierzem

1215 – chrzty

1600 + Franciszek Jankowski z synem Janem

16.III.

PONIEDZIAŁEK

630 + Zofia Łopata z bratem Stefanem

700 + Agnieszka Bogacz-r. śm z mężem Janem

17.III.

WTOREK

630 + Jadwiga Matejko-24 r. śm.

700 + Józef Gawęda-Gertruda żona

7.III.

ŚRODA

630 + Józef i Franciszka Hrapkowicz

700 + Antoni Mamica

19.III.

CZWARTEK

630 + Józef i Mieczysława Buszydlikowie

1700 – Pro se ipso

20.III.

PIĄTEK

630 + Anna Fąferko z córką Joanną

1600 + Tadeusz Konior z synem Tomaszem-r. śm.

1700 + Otylia Koziołek z mężem Kazimierzem

21.III.

SOBOTA

630 + Józef Kajor-9 r. śm.

700 + Józef Góral

1700 + Roczek

22.III.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Antoni i Antonina Młodzik

– Maria Górecka-80 r. urodzin

1100 + Stanisława Ochmanek-13 r. śm.

1600 + Anna Pietras-4 r. śm. z mężem Pawłem

23.III.

PONIEDZIAŁEK

700 – Zofia Kubień-90 r. urodzin

1800 + Władysław Hrapkowicz z żoną Adelą

24.III.

WTOREK

700 + Henryk Nalborczyk z rodzicami Wandą i Józefem

1800 + Edward Wawro-3 r. śm.

25.III.

ŚRODA

700 + Andrzej Lachendro

1800 + Grzegorz Koprowski

26.III.

CZWARTEK

700 + Tomasz i Filomena Kubień

1800 + Władysława Kruczała

 

 

27.III.

PIĄTEK

700 + Zbigniewa Adamus, Amelia Adamus z rodzicami

1700 + Antoni i Antonina Młodzik z synami Wincentym i Władysławem

1800 + Władysława Kruczała

28.III.

SOBOTA

700 + Helena Dybał-27 r. śm. Z mężem Janem

1800 + Władysław Trojak

29.III.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Antoni i Krystyna Wieczorkowie

1100 + Janina Matejko-2 r. śm.

1600 + Kazimierz Ogórek z rodzicami Marią i Janem Kantym oraz teściami

30.III.

PONIEDZIAŁEK

700 + Andrzej Lachendro

1800 + Stanisław Jaworski z synem Kazimierzem

31.III.

WTOREK

700 + Władysław Trojak

1800 + Henryk Gasidło

PrintFriendly and PDF