INTENCJE KWIECIEŃ

INTENCJE MSZALNE – KWIECIEŃ 2019

1.IV.

PONIEDZIAŁEK

730 + Antoni Weźranowski

900 + Maria Gregorczyk

1100 + Helena Hałat

1800 + Monika Bakalarska-4 r. śm.

2. IV.

WTOREK

730 + Bogdan Wieczorek

900 + Helena Hałat

1100 + Maria Gregorczyk

1800 + Władysław Ochmanek

3.IV.

ŚRODA

700 + Katarzyna Młynarczyk-3 r. śm.

1800 + Anna Kulpa-2 r. śm.

4.IV.

CZWARTEK

730 + Karol Pilch

1700 + Józef Adamus

1800 – W int. dziękczynnej za otrzymane łaski dla Pawła z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej

1900 + Stanisław Zięba-34 r. śm. z żoną Amelia oraz rodzicami Anną i Janem Kantym

5.IV.

PIĄTEK

630 + Stefan Kajor

1600 + Anna Adamus-11 r. śm. z mężem Janem

1700 + Stanisław Chmiel-13 r. śm.

6.IV.

SOBOTA

630 + Janina Bogacz-r. śm. z mężem Ignacym

700 + Józef Adamus

7.IV.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Roman i Filomena Adamusowie

1100 + Krystyna Bryzek-1 r. śm. z mężem Janem

1600 + Ryszard Sordyl-3 r. śm.

8.IV.

PONIEDZIAŁEK

630 + Stefan i Zofia Hrapkowiczowie z synem Józefem

700 + Bronisław Gazda-12 r. śm.

9.IV.

WTOREK

630 + Emilia Zielinska-3 r. śm.

700 + Janina Sroczyńska-2 r. śm. z mężem Czesławem

10.IV.

ŚRODA

630 + Józef Kajor z żoną Heleną

700 + Helena Gałuszka

11.IV.

CZWARTEK

630 + Jan Bogacz z żoną Agnieszką- r. śm.

700 + Kazimierz Górecki-8 r. śm.

12.IV.

PIĄTEK

630 – WYPOMINKI

700 ++ WYPOMINANE

1600 + Aniela Grządziel

1700 + Roman Jurek z żoną Renatą-r. śm.

13.IV.

SOBOTA

630 + Józef Hrapkowicz z żoną Walerią

700 + Władysław Palacz

14.IV.

NIEDZIELA

PALMOWA

730 – za Parafian

900 + Franciszek Janeczko-23 r. śm. z synem Ryszardem

1100 + Klemens Mamica z żoną Bronisławą, córką Krystyną, Magdalena Ochmanek

1600 + Jerzy Janosz-8 r. śm. z rodzicami Janem i Marią

15.IV.

PONIEDZIAŁEK

630 + Klemens Kasprzak-26 r. śm. z żoną Anielą

700 + Helena Gałuszka

16.IV.

WTOREK

630 + Anna Wyrzykowska

700 + Irena Siwek

17.IV.

ŚRODA

630 + Czesław Kubień

700 + Anna Wyrzykowska

18.IV.

WIELKI

CZWARTEK

1800 + Jan i Franciszka Wiktor z rodzicami

+ Barbara Ziętek

– W int. kapłanów pracujących w naszej parafii, oraz kleryka Roberta, a także o nowe powołania kapłańskie i zakonne-od parafianki

19.IV.

WIELKI

PIĄTEK

1800 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

20.IV.

WIGILIA PASCHALNA

1830 + Stanisław Furtak

– W int. dziękczynnej za życie kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii z prośbą o niebo dla zmarłych i dary Ducha Św. dla żyjących-od Róży Różańcowej z III Morgi

+ Maria Zemanek

21.IV.

NIEDZIELA

WIELKANOCNA

730 + Helena i Stanisław Hrapkowiczowie z wnukiem Damianem

900 + Stanisław Matura

1100 + Emilia Bogacz-1 r. śm. z mężem Maciejem

1600 – Za parafian

22.IV.

PONIEDZIAŁEK

730 + Józef Łysoń

900 + Józef Zięba, Stefania Żona

1100 + Karolina Rakoczy-1 r. śm. z mężem Janem

1215 – Chrzty

23.IV.

WTOREK

630 + Stanisław Wysogląd-15 r. śm.

700 + Ludwik Mamica z synami Janem i Andrzejem

24.IV.

ŚRODA

630 + Wojciech Stawowy

700 + Franciszka Kaplińska

25.IV.

CZWARTEK

630 + Rudolf i Władysława

700 + Irena Siwek

26.IV.

PIĄTEK

630 + Władysław Krzywdziński

700 + Antoni Sobkowicz

27.IV.

SOBOTA

630 + Władysław Kajor-11 r. śm.

700 + Franciszek Tomala

28.IV.

NIEDZIELA

730 + Rafał Marek

900 + Józef Łysoń

1100 – Za parafian

1600 + Ignacy i Joanna Ochmanek

29.IV.

PONIEDZIAŁEK

630 + Tadeusz Ćwiertnia

700 + Maria Młodzik-3 r. śm. z mężem Stanisławem

30.IV.

WTOREK

630 + Jan Wolf-2 r. śm.

700 + Helena Bryzek-26 r. śm. z mężem Bartłomiejem

PrintFriendly and PDF