Intencje III 2017

1.III. ŚRODA 700 + Bronislawa Wolf – 21 r. śm.

900 + Stanisław Adamus z żoną Anielą -24 r. śm.

1600  +  Jan Żmija – 2 r. śm.

1700 + Józef i Aniela Nikiel

 

2.III. CZWARTEK 630 + Antoni i Helena Bogaczowie z wnuczką Kasią

700 + Helena i Józef Koniorowie z synem Kazimierzem

 

3.III. PIĄTEK 630 – w int. Władysława o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia

1600  +  Jan Rakoczy

1700 + Stefan Czader – 20 r. śm.

4.III. SOBOTA 630 + Kazimierz i Antonina Kasperkowie

700 + Kazimierz Gałuszka

5.III.  

NIEDZIELA

 

  730 – za Parafian

  900 + Klemens Matyszkowicz z żoną Karoliną i synem Janem

1100  +  Waleria Wacięga – 2 r. śm. z mężem Kazimierzem

1600 + Józef Dudek z żoną Stefania i synem Zdzisławem

6.VII PONIEDZIAŁEK  630 + Jerzy Tokarczyk

700 – W int o szczęśliwe rozwiązanie

7.III. WTOREK 630 + Piotr Adamus

700 + Eugeniusz Zadora

8.III. ŚRODA 630 + Antoni Adamus z żoną Teresą

700 + Jan Rakoczy

9.III. CZWARTEK 630 + Tomasz i Franciszka Zielińscy

700 + Danuta Różycka

10.III. PIĄTEK 630 – WYPOMINKI

700  ++ WYPOMINANE

1600  +  Eugeniusz Zadora

1700 + Anna Biedroń – 4 r. śm.

11.III. SOBOTA 630 + Wojciech Maryniarczyk

700 + Danuta Różycka

12.III. NIEDZIELA   730 – za Parafian

  900 + Józef Kajor – 6 r. śm.

1100 + Antoni Jaworski – 11 r. śm.

1600 + Joanna i Ignacy Ochmanek

13.III. PONIEDZIAŁEK 630 + Kazimierz Adamus z synem Pawłem

700 + Krystyna Bogacz

14.III. WTOREK 630 + Anna Fąferko – 12 r. śm.

700 + Aniela Sołtys z mężem i dwoma synami

15.III. ŚRODA 630 + Zofia Łopata – 4 r. śm. z bratem Stefanem

700 + Maria Matusiak – 4 r. śm.

16.III. CZWARTEK 630 + Agnieszka Bogacz z mężem Janem – r. śm.

700 + Eugeniusz Zadora

17.III. PIĄTEK 630 + Jan Matejko – 49 r. śm.

1600  +  Jan Sordyl

1700 + Antoni i Antonina Młodzikowie

18.III. SOBOTA 630 + Józef Smyrak

700 + Jadwiga Matejko -21 r. śm.

19.III.  

NIEDZIELA

 

  730 – za Parafian

  900 + Stanisław Zątek z żoną Zofią i zięciem Franciszkiem

        + Feliks Matejko- 7 r. śm.

1100  + Stanisława Ochmanek -10 r. śm.

          – W intencji ks. proboszcza  z okazji imienin.

1215  –  chrzty

1600 + Józef Góral

20.III. PONIEDZIAŁEK 630 + Melania i Jan Hałat

700 + Anna Pietras -1 r. śm.

21.III. WTOREK 630 +  Władysław Hrapkowicz – 11 r. śm. z żoną Adelą

700 + Antoni i Krystyna Wieczorkowie

22.III. ŚRODA 630 + Henryk Nalborczyk

700 + Tomasz i Filomena Kubień

23.III. CZWARTEK 630 + Helena Zielińska

700 + Grzegorz Chmiel

24.III. PIĄTEK 630 +  Danuta Różycka

1600  +  Piotr Adamus

1700 + Otylia Koziołek

25.III. SOBOTA 630 – W int. Jana Żaka w 80 r. urodzin

1800 + Ks. Kazimierz Kubień – 27 r. śm.

26.III. NIEDZIELA   730 – za Parafian

  900 + Czesław Stachura – 2 r. śm.

1100  – Msza Święta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla rodziny Jacka                                  

1600 + Robert Pypeć – 17 r. śm.

27.III. PONIEDZIAŁEK 700 + Helena Dybał

900 + Jan Rakoczy

1100 + Piotr Adamus

1800 + Jan Sordyl

28.III. WTOREK 700 + w int Jana Żaka w 80 r. urodzin

900 + Helena Zielińska

1100 + Grzegorz Chmiel

1800 + Stanisław Chmiel – 11 r. śm.

29.III. ŚRODA 700 + Jan Sordyl

1800 + Grzegorz Chmiel

30.III. CZWARTEK 700 + Maria Kudłacik – 1 r. śm. z mężem Mieczysławem

1700 + Danuta Różycka

1800 + Piotr Adamus

1900 + Stanisław Jaworski – r. śm.

31.III. PIĄTEK 630 + Jan Kanty Dybał, Wiktoria żona

1600  +  Helena Zielińska

1700 + Anna Adamus – 9 r. śm z mężem Janem

PrintFriendly and PDF