Intencje grudzień 2018

INTENCJE MSZALNE – GRUDZIEŃ 2018

1.XII.

SOBOTA

630 + Franciszek Kajor z rodzicami

700 + Stanisław Kasperek-13 r. śm.

2. XII.

NIEDZIELA

700 – za Parafian

900 + Ignacy Urbaniec z żoną Marią

1100 + Konstanty i Antonina Adamus

1600 + Stanisław Zątek z żoną Zofią

3.XII.

PONIEDZIAŁEK

620 + Franciszek Dybał z żoną Marią

650 + Ignacy i Eugenia Pielużek

4.XII.

WTOREK

620 + Stanisław Kubień

650 + Weronika Wojtysiak-4 r. śm.

1000 – Msza Święta w intencji górników

5.XII.

ŚRODA

620 + Tadeusz i Rozalia Kołaczek

650 + Józef i Maria Zielińscy

6.XII.

CZWARTEK

620 + Wojciech Stawowy-r. śm.

650 + Lucyna Zięba-8 r. śm.

7.XII.

PIĄTEK

620 – Jan Kanty Jaworski- Karolina żona

1700 + Antoni Ochmanek-Katarzyna żona

8.XII.

SOBOTA

700 + Maria i Stefan Hałatowie

900 + Józef i Maria Jaworscy

1600 + Maria Zaręba z mężem Ignacym

1700 + Zbigniew i Józefa Anteccy

9.XII.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Józef Łysoń-5 r. śm.

1100 – W int. Leokadii w 90 r. urodzin

1600 + Stanisław Matura

10.XII.

PONIEDZIAŁEK

620+ Albina Bączek z mężem Zygfrydem

650 + Józef Adamus z bratem i rodzicami

11.XII.

WTOREK

620 + Otylia Jaworska-9 r. śm.

650 – O szczęśliwe rozwiązanie i błogosławieństwo dla całej rodziny

12.XII.

ŚRODA

620 + Ludwik Socała-50 r.śm.

650 + Anna Ryłko z synem Henrykiem

13.XII.

CZWARTEK

620 + Franciszek Gregorczyk

650 + Józef Matusiak z żoną Weroniką i synem Stanisławem

14.XII.

PIĄTEK

620 – WYPOMINKI

650 ++ WYPOMINANE

+ Zdzisław i Tomasz Wierońscy

15.XII.

SOBOTA

620 + Adam Serafin-5 r. śm.

650 + Antoni Kruczała-10 r. śm.

16.XII.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Stefan Dybał-5 r. śm. z żoną Anielą

1100 – W int. Tomasza w 1 r. urodzin

1600 – Na 95 r. urodzin Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo

17.XII.

PONIEDZIAŁEK

620 + Franciszek Gregorczyk

650 + Władysław i Aniela Gawęda- r. śm.

18.XII.

WTOREK

620 + Franciszek Gregorczyk

650 + Janina i Ludwik Siwiec- r. śm.

19.XII.

ŚRODA

620 + Jan Pilarczyk

650 + Klemens i Tekla Adamusowie z synem Janem

20.XII.

CZWARTEK

620 + Franciszka Hrapkowicz- r. śm. z mężem Józefem

650 + Aniela i Stanisław Adamus

21.XII.

PIĄTEK

620 + Kazimierz Koziołek z żoną Otylią

650 + Tadeusz Konior z synem Tomaszem

22.XII.

SOBOTA

620 + Jan Adamus z żoną Anną

650 + Andrzej Sarka

23.XII.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Jan i Wiktoria Kojdrowie

1100 + Wiesław Weźranowski-3r. Sm.

1600 – Szymon Osiadacz-1 r. urodzin.

24.XII.

PONIEDZIAŁEK

620 + Dominik Tomiak z rodzicami Szczepanem i Zofią

650 + Antoni i Stefania Matusiakowie z córką Józefą

2400 +Helena i Stanisław Hrapkowicz z wnukiem Damianem

+ Waleria Wacięga z mężem Kazimierzem-r. śm.

+ Mariusz Wróbel-21 r. śm.

25.XII.

WTOREK

730 – za Parafian

900 + Władysław Białczyk z synem Januszem

1100 + Maria Wierońska i Agnieszka

1600 + Antoni Bogacz-5 r. śm.

26.XII.

ŚRODA

730 + Franciszek Gregorczyk

900 – w intencji Wojciecha Osińskiego-18 r. urodzin, Msza Św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej

1100 + Bronisław Gawęda z rodzicami

1215 – chrzty

27.XII.

CZWARTEK

630 + Mieczysława Buszydlik-11 r. śm. z mężem Józefem

700 + Stanisław Bogacz z bratem i rodzicami

28.XII.

PIĄTEK

630 + Kazimierz i Maria Kudłacikowie

700 + Irena Matusiak

29.XII.

SOBOTA

630 + Julianna Zadora

700 + Józef i Antonina Hrapkowiczowie

30.XII.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Antoni i Salomea Białczyk z synami

1100 – Jubileusze małżeńskie

1600 + Antoni Matejko-15 r. śm.

31.XII.

PONIEDZIAŁEK

630 + Julianna Zadora

1600 + Edward Zieliński-9 r. śm.

PrintFriendly and PDF