INTENCJA MSZALNE

INTENCJE MSZALNE – CZERWIEC 2020

1.VI.

PONIEDZIAŁEK

700 + Krystyna Bogacz

900 – Alojzy Cieplik

1700 – W int. Agnieszki w 18 r. urodzin

1800 – W int. Weroniki w 75 r. urodzin

2. VI.

WTOREK

630 + Agnieszka Naglik z mężem Franciszkiem

1800 + Józef i Stefania Tomiczek

3.VI.

ŚRODA

630 + Agnieszka Budzińska-21 r. śm.

1800 – W int. Róży Różańcowej św. Jana Pawła II rodziców modlących się za swoje dzieci

+ Aniela Mitoraj

4.VI.

CZWARTEK

700 + Klemens Gawęda

1800 + Stanisława Adamus z mężem Franciszkiem

5. VI.

PIĄTEK

630 + Stanisława Adamus-1 r. śm.

1800 + Antoni Bagierek z rodzicami

6. VI.

SOBOTA

630 – W int. ks. Krzysztofa Dybała na 15 lecie święceń kapłańskich

1800 + Maria Młodzik-4 r. śm.

-Dorota i Józef Kruczałowie-w 30 r. ślubu

7. VI.

NIEDZIELA

730 – Za Parafian

900 + Władysława Janeczko-2 r. śm.

1100 + Tadeusz i Stefania Madeja z rodzicami

1215 + Alojzy Cieplik

1800 + Józef Góral-15 r. śm.

8. VI.

PONIEDZIAŁEK

630 + Apolonia Szemik-14 r. śm.

1800 + Aniela Zając z dwoma mężami

+ Bronisław Szymański

9. VI.

WTOREK

630 + Klemens Gawęda

1800 + Gertruda Gawęda-4 r. śm z mężem Józefem

10. VI.

ŚRODA

630 + Marek Gacek-r. śm.

1800 + Stanisław Babinski z dwiema żonami Anną i Weroniką

11. VI.

CZWARTEK

BOŻE CIAŁO

730 – Za Parafian

900 + Stefan Jaworski-3 r. śm.

1100 + Weronika Hałat

1800 + Władysław Kierpiec

12. VI.

PIĄTEK

630 – WYPOMINKI

700 ++ WYPOMINANE

1800 + Antoni Zaręba-r. śm. Z żoną Marią

13. VI.

SOBOTA

630 + Jadwiga Lachendro

1800 + Antoni Jaworski

14. VI.

NIEDZIELA

730 – Za Parafian

900 + Otylia Bogacz-1 r. śm. Z mężem Antonim i synem Pawełkiem

1100 + Józef Dybał-9 r. śm. Z żoną Janiną i rodzicami

1215 – Szymon Bizoń-1 r. urodzin

1800 + Renata Jurek- r. śm z mężem Romanem

15. VI.

PONIEDZIAŁEK

630 + Franciszka Malik-r. śm.

1800 + Stanisław Łubik-15 r. śm.

+ Halina Tomiak

16. VI.

WTOREK

630 + Stanisława Ficek z rodzicami

1800 + Kazimierz i Maria Bogaczowie

17. VI.

ŚRODA

630 + Kazimierz Paśko

1800 + Janina Chilińska-4 r. śm. Z mężem Michałem

18. VI.

CZWARTEK

630 + Klemens i Karolina Kobielusowie

1800 + Wiesława Rusin

19. VI.

PIĄTEK

630 + Piotr Mleczko, Filomena żona

1800 + Józef i Maria Zielińscy

20. VI.

SOBOTA

630 + Franciszek Adamus-8 r. śm.

1800 + Krzysztof Wysogląd-1 r. śm.

21. VI.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Marek Mrzygłód z rodzicami

1100 + Eugeniusz Pawiński-21 r. śm.

1215 – Oliwier Handzel-1 r. urodzin

– Michał Biegun-1 rocznica chrztu

1800 + Stanisław Hałat-1 r. śm.

22. VI.

PONIEDZIAŁEK

630 + Franciszka Malik-2 r. śm.

1800 + Jan Klęczar

23. VI.

WTOREK

630 + Władysław Węglarz z córką Barbarą

1800 + Aniela Wieczorek

24. VI.

ŚRODA

630 + ks. prałat Jan Pitala

1800 + Jan Adamus

25. VI.

CZWARTEK

630 + Jan Ochmanek-31 r. śm.

1800 + Władysław Suchanek z żoną Józefą

26. VI.

PIĄTEK

630 + Maria Leśniak-22 r. śm. Z mężem Marianem

1800 – Kazimiera Hrobak-85 r. urodzin, Msza Święta dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

27. VI.

SOBOTA

630 + Władysław i Katarzyna Kubień

1800 + Jan i Maria Wróbel z wnukiem Marianem

28. VI.

NIEDZIELA

730 – za Parafian

900 + Władysław Mamica

1100 + Jan Łysoń z synem Józefem

1215 – Jolanta i Jan -35 r. ślubu

1800 + Władysław Trojak

29. VI.

PONIEDZIAŁEK

ŚŚ. PIOTRA

I PAWŁA

700 + Antoni i Helena Bogacz

900 + Alojzy Cieplik

1700 – W intencji Róży Różańcowej św. siostry Faustyny, rodziców modlących się za swoje dzieci.

1800 – dziękczynna na 45 – lecie ślubu Stanisława i Łucji prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

30. VI.

WTOREK

630 + Stanisław Kołaczek-24 r. śm z rodzicami

1800 – W intencji Darii i Tomasza Wójcigów, Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w rocznicę ślubu

PrintFriendly and PDF